Aktuality

LETNÍ PROVOZ POKLADNY !!!

Milí diváci,

rádi bychom Vás upozornili, že běžný provoz pokladny Divadla RB končí ke dni 30.6.2014. Pokladna bude znovu otevřena dne 18.8.2014 v obvyklých hodinách. Ale i v období od 1.7. do 17.8.2014 můžete jako obvykle rezervovat vstupenky přes rezervační systém na našich webových stránkách, případně přes e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . V případě dotazů volejte i během léta tel.: 731 456 623. Přejeme všem krásné prázdniny a děkujeme za Vaši dosavadní přízeň !

 

SILVESTR 2014!!!-Postaven(i)í mimo hru 31.12. v 18hod

Vážení diváci, neváhejte si rezervovat vstupenky na Silvestra 2014 již nyní a to právě v našem divadle! Nabízíme Vám naši nejnovější skvělou komedii ze sportovního prostředí, která je určena jak pánům tak dámám. Zaručujeme, že u nás bude o zábavu postaráno !!! V ceně vstupenky je i silvestrovský přípitek!

 

POSTAVEN(I)Í MIMO HRU - 31.12. 2014 v 18:00h

458c2292V hlavních rolích se představí populární umělci: Miroslav Hrabě/ Jan Révai, Ernesto Čekan/ Roman Štolpa, Roman Štolpa/ Petr Semerád.

Komedie o fotbalu, kamarádství a lásce k jedné ženě.

Celý článek...
 

Koncert ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO - 7.12. 2014 v 15 a 19hod

Ondřej Brzobohatý se na podzim vrátí na koncertní pódia!

Oblíbený muzikant a herec Ondřej Brzobohatý se v polovině října vydá na IDENTITY TOUR, kterou zakončí před Vánoci právě v našem divadle ! Vstupenky můžete rezervovat již nyní na 7. prosince v 15 a 19hod.


ondrej brzobohaty zmenen

 

IDENTITY TOUR navazuje na mimořádně vydařené jarní klubové turné, nabídne však komornější atmosféru a upravený program, opět nejen s písničkami z nového alba Identity. Ondřejovo debutové autorské album zaznamenalo velký úspěch v živém koncertním provedení i v žebříčcích tuzemských hitparád nejprodávanějších CD.

Celý článek...
 

ZHASNĚTE LAMPIONY - 3.12. 2014 v 19h

Agentura SergeArt.com uvádí česko-slovenskou komedii o jeho touze jít spát k ní domů.

Hrají: Tatiana Vilhelmová a Marián Miezga
Překlad a režie: Peter Serge Butko
Kostýmy: Kristína Matějíčková.

 

lampiony_prava

 

Ona je obyčejná žena, on je obyčejný muž. Jednoho večera se sejdou na lavičce v parku.
Oba chtějí lásku, oba chtějí sex. Navzájem si však do cesty kladou překážky, které je pořád těžší překonat. Představení je soudobou adaptací hry Lavička, od ruského autora A. Geľmana.

Celý článek...
 

PREMIÉRA - Zlatý časy !!!

Autor: Paula Vogel
Hrají: Valérie Zawadská, Světlana Nálepková, Pavlína Mourková, Dagmar Čárová, Hana Sršňová

Režie: Roman Štolpa

Slavnostní PREMIÉRA proběhla: 22.5.2014
Další reprízy: 25.9. v 19h, 18.10. v 15h a 31.10. v 19h

458c6559

Zlatý časy je úsměvný příběh o pěti dámách kdysi lehčích mravů, které nepřestal bavit život a které stále mají co dávat a čemu se učit. Každá z nich se laskavě, s humorem a noblesou vyrovnává s přibývajícími lety i novou agresivnější dobou - co je to marketing a jak obstát v ekonomické konkurenci? Přičemž stále vítají své stálé a letité zákazníky...

Celý článek...
 

DÁRKOVÝ KUPON

Vážení diváci,
rádi bychom Vás informovali, že na pokladně našeho divadla si můžete nově zakoupit DÁRKOVÝ KUPON za Kč 750,-, který lze uplatnit na jakékoli představení Divadla RB uváděné do 31.10. 2014. Kupon je platný pro 2 osoby, nevztahuje se na premiéry a silvestrovská představení. Nelze kombinovat s jiným typem slev, děkujeme za pochopení.

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL